فیستول

بهترین دکتر درمان فیستول

بهترین دکتر برای فیستول

بهترین دکتر برای فیستول متخصصی است که به علم روز آشنایی داشته باشد و تجربه و مهارت کافی در کار و جراحی با ابزارهای جدید جراحی مثل لیزر را داشته باشد. فیستول یک اتصال غیر طبیعی می ­باشد که دو بافت بدن یا عروق را که با هم اتصالی ندارند به هم متصل می­کند. شایع ترین فیستول ها در اطراف مقعد و واژن ایجاد می­ شوند هرچند در جاهای دیگر بدن هم ممکن است ایجاد شوند. انتخاب بهترین دکتر برای درمان فیستول می­تواند فیستول شما را بدون خطر درمان کند و همین­ طور اثرات جانبی از جمله امکان باقی ماندن جای زخم و عود را کاهش دهد.

برخی فیستول ها مادرزادی هستند اما انواع دیگر آن بجز نوع مادرزادی شامل فیستول ادراری و تناسلی، گوارشی، گردش خون، حوالی چشم، سیستم تنفسی و ماهیچه می­ باشد. فیستول ها خودبخود درمان نمی شوند. با توجه به محل فیستول نوع درمان آن هم متفاوت است. در میان درمان های موجود یک درمان کم خطر و کم عارضه جراحی با لیزر می­باشد.

خانم دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر یکی از با تجربه ترین جراحان عمومی و لیزر و دارای علم روز و مسلط به روش های جدید درمان بهترین دکتر برای درمان فیستول می­ باشند. ایشان دوره های لیزر را در ایران، روسیه و ترکیه گذرانده اند و جزء اولین متخصصین جراحی هستند که درمان و جراحی با لیزر را در ایران آغاز نموده اند و تجربه و مهارت زیادی در این زمینه دارند.

بهترین روش و بهترین دکتر برای درمان فیستول

فیستول ها درواقع کانال هایی هستند که به یکدیگر متصل هستند و بهترین راه درمان آن ها از بین بردن دیواره و جدار فیستول با لیزر می ­باشد. استفاده از لیزر پرتوان در مقایسه با لیزر کم توان نقش تعیین کننده ای در موفقیت آمیز بودن روند درمان شما دارد و البته انتخاب بهترین دکتر و جراح متخصص در این زمینه برای درمان فیستول کمک کننده می­ باشد. خانم دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی و لیزر و مسلط به جراحی با لیزر پرتوان از سال 86 مشغول به جراحی با لیزر پرتوان می باشند. دکتر زهرا سعادتی فیستول مقعدی و فیستول پایین کمر که بر اثر کیست مویی بروز کرده است را تحت جراحی و درمان با لیزر قرار می دهند.

با توجه به اینکه در درمان فیستول تجربه بسیار مهم می ­باشد تجارب ارزشمند دکتر زهرا سعادتی می­تواند این اطمینان خاطر را در شما ایجاد کند که با خیالی آسوده و بدون استرس از جراحی یا نگرانی برای عود فیستول به کلینیک مراجعه کرده و با رضایت خاطر به منزل بازگردید.

از مزایای لیزر پرتوان عدم نیاز به بستری شدن می ­باشد. صرفه جویی در زمان درمان فیستول و کاهش عوارض جانبی جراحی نسبت به روش سنتی از دیگر مزایای جراحی با لیزر می باشد. با توجه به اینکه کار با لیزر پرتوان نیازمند گذراندن دوره های تخصصی و تجربه بالا می باشد، بی شک خانم دکتر سعادتی با تجربه و مهارت بالا بهترین دکتر برای درمان فیستول می ­باشد.

لیزر فیستول مقعدی و لیزر فیستول کیست مویی، باعث دقت بالاتر عمل و کاهش تهاجم و آسیب به عضله می شود. لیزر پرتوان این قابلیت را دارد که اعصاب آسیب دیده و مویرگ های پاره شده را حین عمل ترمیم کند. احتمال عود یا عفونت ناشی از جراحی در روش استفاده از لیزر کاهش می­یابد و روند بهبود سرعت بیشتری دارد. با وجود پزشکان با تجربه در زمینه جراحی با لیزر و رضایت بیشتر بیماران و همین­طور آسان بودن و کم تر تهاجمی بودن این روش استفاده از لیزر مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

author-avatar

درباره دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی فارغ التحصیل ۱۳۷۸ از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره های لیزر را در کشومان ایران و کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده اند و سابقه طولانی در زمینه درمان و جراحی با لیزر دارند. تلفن تماس با مطب 02122761600 و 02122766853

4 دیدگاه برای “بهترین دکتر درمان فیستول

  1. مهلا گفت:

    سلام وقتتون بخیر من میخوام یک عکس براتون ارسال کنم یک سوال کنم ازتون

    1. سلام از مطب وقت ویزیت آنلاین با واتساپ بگیرید.

  2. محمد رزاقی گفت:

    سلام ببخشیدآدرس مطب تون کجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *