کیست مویی

لیزر کیست مویی در تهران

لیزر کیست مویی در تهران

لیزر کیست مویی در تهران توسط دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر در کلینیک تخصصی انجام می شود. تمام جراحی های کیست مویی سرپایی و با لیزر انجام می شود. حتی اگر این کیست مویی همراه با آبسه و فیستول باشد. بیمار یک شب می تواند در کلینیک لیزر یا در منزل استراحت کند و از روز بعد کارهای روزمره خود را آغاز نماید.

مزیت لیزر کیست مویی در تهران توسط دکتر زهرا سعادتی این است که ارتباط شما بعد از لیزر با ما قطع نخواهد شد. بیمار می تواند هم از طریق واتساپ و هم به طور حضوری دسترسی کامل به پزشک خود داشته باشد. همچنین برای لیزر خانم ها شرایط ویژه ای فراهم می باشد. در صورتی که بیمار بخیه داشته باشد کشیدن بخیه به طور رایگان انجام می شود. به علاوه ویزیت بعد از لیزر کیست مویی نیز رایگان است. همچنین این ویزیت برای بیماران راه دور از طریق واتساپ و به طور آنلاین انجام می شود.

عکس کیست مویی که سمت چپ با لیزر و بدو ن اسکار جراحی شده است و سمت راست که بدون لیزر و با اسکار جراحی شده

مزایای لیزر کیست مویی در تهران

در کشور ما ایران اولین جراحی های با لیزر در تهران آغاز شده است. دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر جز اولین جراحان خانم هستند که از سال 86 جراحی های خود را با لیزر انجام می دهند. این در حالی است که هنوز در برخی از شهرستان ها هنوز اطلاعات کافی درباره جراحی با لیزر وجود ندارد.

برای درمان کیست مویی روش های مختلفی مثل جراحی و لیزر کیست مویی در تهران وجود دارد که هر یک مزایا و معایب کلی خود را  دارد.

استفاده از لیزر کیست مویی بر خلاف جراحی سنتی با تیغ جراحی، تهاجم کمتری دارد و فرد حداقل درد و عوارض جانبی ممکن را تجربه می نماید. لیزر کیست مویی در تهران دارای مزایای مختلفی می باشد از جمله:

 • هنگام استفاده از لیزر کیست مویی و در هنگام برش و برداشتن ناحیه پوستی مورد نظر، انتهای عصب بریده شده ترمیم می شود و در نتیجه بیمار بعد از عمل درد بسیار کمی را تجربه می کند.
 • عمل جراحی با لیزر کیست به صورت سرپایی بوده و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.
 • مدت زمان بستری بیمار در بیمارستان بسیار کم بوده و در اکثر موارد و در صورت عدم وجود مشکل خاص، پس از گذشت دو ساعت از کلینیک مرخص می شود.
 • به دلیل سرپایی بودن فرآیند لیزر کیست مویی، مدت زمان بازگشت بیمار به محیط کار و زندگی طبیعی خود بسیار سریع تر از جراحی با تیغ جراحی می باشد.
 • در روش لیزر کیست مویی، علاوه بر کیست مویی، در صورت وجود بیماری هایی مثل هموروئید، شقاق و فیستول، می توان آنها را نیز به صورت هم زمان درمان نمود.
 • هنگام استفاده از لیزر کیست مویی، محیط عمل استریل بوده و به دلیل اینکه خونریزی یا موارد این چنینی ایجاد نمی شود، و لیزر تماس مستقیمی با بافت ندارد، شانس انتقال بیماری های ویروسی از جمله هپاتیت و ایدز به صفر می رسد.
 • در روش لیزر کیست مویی، به بافت اطراف کیست مویی آسیبی وارد نمی شود و مانند استفاده از کوتر، باعث نکروز بافتی نمی گردد. به همین دلیل عوارض بعد از عمل از جمله درد به میزان زیادی کاهش یافته و به ناحیه سالم اطراف کیست مویی آسیبی وارد نمی شود. به همین دلیل بعد از انجام لیزر، بیمار دوره نقاهت بسیار کوتاهی را تجربه می کند.
 • لیزر کیست مویی، به علت ترمیم عروق لنفاوی توسط لیزر، میزان تورم پوست بعد از انجام عمل بسیار کاهش یافته و محل عمل بدون ایجاد اسکار و جای زخم ترمیم می شود.
 • هنگام استفاده از لیزر کیست مویی، ناحیه درمانی نیازی به پانسمان ندارد
 • لیزر کیست مویی با ترمیم عروق کوچک بریده شده در هنگام جراحی، میزان خون ریزی را در هنگام عمل بسیار کاهش می دهد و دیگر شما نیازی به تزریق خون کمکی نخواهید داشت.

تشخیص کیست مویی پایین کمر با چند سوراخ در ناحیه

از آن جایی که برای لیزر کیست مویی تهاجم کمی صورت می گیرد درد بعد از عمل خفیف تر خواهد بود که به بیمار توصیه می شود از مسکن های معمولی استفاده کند. پس از عمل لیزر کیست مویی نیازی به بستری در بیمارستان نیست و بیمار می تواند به خانه بازگردد. در صورتی که جراحی به روش باز انجام شود شستشوی محل عمل و پانسمان فشاری توسط پرستار کفایت می کند. اما در روش عمل جراحی کیست مویی به روش نیازی به تحمل پانسمان های طاقت فرسا نیست و بیمار هزینه کیست مویی اضافی از این بابت متحمل نمی شود.

تمام موارد ذکر شده از جمله مزایای لیزر کیست مویی در تهران می باشد. اگر به دنبال بهترین مکان برای لیزر کیست مویی هستید، با همکاران ما در کلینیک تخصصی لیزر دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر تماس بگیرید.

کاربرد لیزر در درمان کیست مویی

برای درمان کیست مویی به صورت معمول از روش جراحی استفاده می شود؛ اما درمانی که امروزه توصیه می شود لیزر درمانی کیست مویی یا حراحی کیست مویی با لیزر می باشد.

لیزر کیست مویی با دستگاه لیزر کم توان و یا پرتوان صورت می گیرد؛ به این صورت که فیبرهای لیزری در مسیر فیستول کیست مویی قرار داده می شوند و کیست و مجرای منشا گرفته از آن را تخریب می کنند. بافت محکم مو باعث ایجاد تحریکات التهابی در اطراف ریشه مو بازگشت خورده می شود؛ بنابراین استفاده از لیزر باعث جلوگیری از این فاکتور و درمان دائمی کیست مویی می شود.

لیزر کیست مویی از آن جایی که مورد استقبال بیماران و پزشکان قرار گرفته است امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و توصیه می شود. با لیزر می توان انواع بیماری های این ناحیه از جمله فیستول را همزمان و در یک جلسه درمان کرد

لیزر درمانی کیست مویی با پروب لیزر در داخل حفره کیست مویی

از انواع لیزر می توان برای درمان های کیست مویی به شرح زیر سود برد:

 • استفاده از لیزر کم توان جهت تابش لیزر به داخل بافت کیست مویی بدون باز کردن بافت
 • استفاده از لیزر پرتوان جهت برش دادن ناحیه کیست مویی و تخلیه و تخریب جدار کیست
 • لیزر الکس یا دایود برای از بین بردن موهای زائد روی پوست برای جلوگیری از عود کیست مویی
 • استفاده از لیزر مادون قرمز برای ترمیم بهتر زخم جراحی کیست مویی البته اگر جراحی شما توسط دکتر زهرا سعادتی و به روش بسته انجام شود دیگر خبری از زخم و اسکار نخواهد بود و نیازی به استفاده از لیزر دوم برای ترمیم زخم نخواهد بود

روش لیزر کیست مویی به چه صورت می باشد؟

بسته به نظر و مهارت متخصص جراحی که لیزر کیست مویی را انجام می دهد ممکن است روش های جراحی کیست مویی بسته و یا کیست مویی باز انجام شود؛ ممکن است برخی از جراحان دستگاه خاصی را برای لیزر کسیت مویی ترجیح بدهند و یا ولتاژ خاصی را برای انجام لیزر کیست مویی استفاده کنند.

قبل از عمل جراحی برخی جراحان کیست مویی را شکاف می دهند و ترشحات چرکی آن را تخلیه می کنند و سپس اقدام به لیزر کیست مویی می کنند. اگر بعد از جراحی زخم با بخیه بسته شود به این روش جراحی لیزری کیست مویی بسته گفته می شود که نیازمند مهارت و تجربه بالایی است.

قبل از انجام عمل لیزر کیست مویی نیاز به دریافت آنتی بیوتیک نمی باشد مگر این که بیمار دچار آبسه و یا مشکلات دیگر باشد که قبل از جراحی کیست مویی آبسه تخلیه می شود و آنتی بیوتیک تجویز می شود. بعد خوابیدن ورم و التهاب ناحیه متخصص جراحی اقدام به جراحی و لیزر کیست مویی می کند.

 برای انجام لیزر کیست مویی تنها بی حسی موضعی کفایت می کند اما گاهی لازم می شود در برخی موارد خاص بیهوشی عمومی صورت بگیرد. قبل از انجام عمل لیزر کیست مویی از بیمار خواسته می شود که محل کیست مویی را شیو کند تا عفونت ایجاد نشود. متخصص جراحی نیز پس از پاکسازی محل اقدام به لیزر کیست مویی می کند.

برای جلوگیری از سوختگی بافت های اطراف جراح معمولا مقداری نرمال سالین در اطراف مجرای کیست مویی تزریق می کند تا به اصطلاح خنک بماند.

بسته به اندازه حفره کیست مویی پروب لیزری که جراح انتخاب می کند متفاوت است. جراح برای لیزر کیست مویی پروب را وارد مجرا می کند، اگر پس از تخریب بافت های زائد مجرا روی هم خوابید کار جراح تمام شده است اما گاهی مجرا بسته نمی شود که در این صورت بار دیگر جراح اقدام به لیزر کیست مویی می کند. در نهایت یک پانسمان فشاری برای بستن مجرا استفاده می شود.

هزینه لیزر کیست مویی

از آنجایی که بیمارستان های دولتی لیزر کیست مویی را انجام نمی دهند شما نمی توانید از خدمات رایگان این بیمارستان ها برای جراحی کیست مویی با لیزر بهره ببرید. همچنین این بیمارستان ها کیست مویی را به روش باز جراحی می کنند نه به روش بسته و پلاستیک. هزینه لیزر کیست مویی نیز در بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی بسته به این که به روش باز انجام شود یا بسته متفاوت است. یک متخصص جراحی و لیزر ماهر و باتجربه در زمینه جراحی با لیزر می تواند این جراحی را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد. لیزر کیست مویی در کلینیک دکتر زهرا سعادتی با لیزر و به روش بسته از سال 84 انجام می شود. طی این دوران هیچ مورد عود و بازگشت کیست مویی گزارش نشده است. به همین دلیل هرچند که هزینه لیزر کیست مویی به روش بسته و پلاستیک نسبت به دیگر روش های جراحی کیست مویی گران تر است اما به صرفه تر است. متاسفانه بیمه های تکمیلی نیز هزینه لیزر کیست مویی را به طور کامل به بیمار پرداخت نمی کنند. زیرا این نوع لیزر زیبایی محسوب می شود و هزینه این جراحی با لیزر به نوعی هزینه جراحی زیبایی محسوب می شود.

فیلم لیزر کیست مویی

سوالات متداول لیزر کیست مویی در تهران

1-چطور بهترین کلینیک لیزر کیست  مویی را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین کلینیک لیزر برای جراحی و لیزر کیست مویی در نظر داشتن تجربه و مهارت متخصص جراحی در این زمینه بسیار مهم است. متخصص جراحی و لیزر که مهارت کافی در جراحی بسته کیست مویی با انواع لیزر را دارد بهترین انتخاب شما می باشد. استفاده از متدهای روز دنیا و جراحی بدون اسکار و بدون عود و بازگشت در درمان و لیزر کیست مویی در اولویت قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مطب دکتر زهرا سعادتی تماس بگیرید. 02122761600

2-آیا لیزر کیست مویی درد دارد؟

لیزر کیست مویی تحت بیهوشی و یا بی حسی اسپاینال انجام می شود. بنابراین طی پروسه عمل جراحی با لیزر بیمار هیچگونه دردی احساس نمی کند. اگر جراحی و لیزر کیست مویی به روش بسته انجام شود نیز بیمار درد زخم باز کیست مویی را تجربه نخواهد کرد. همچنین خبری از درد تعویض پانسمان زخم باز نیست .

3-آیا لیزر موهای زائد برای درمان و جلوگیری از کیست مویی مناسب است؟

اگر به کیست مویی مبتلا شده اید نمی توانید با لیزر موهای زائد کیست مویی به درمان کامل دست یابید. زیرا کیست مویی باید جراحی و تخلیه شود. اما با لیزر موهای زائد ناحیه پایین کمر می توانید از عود کیست مویی جلوگیری کنید. همچنین اگر مستعد ابتلا به کیست مویی می باشید با لیزر موهای زائد این ناحیه می توانید از بروز کیست مویی جلوگیری کنید.

4-آیا لیزر کیست مویی عود و بازگشت دارد؟

احتمال عود و بازگشت کیست مویی بعد از جراحی با لیزر بسیار پایین تر از جراحی با روش های سنتی است. اگر توسط یک متخصص جراحی و لیزر با تجربه و با لیزر پرتوان به روش بسته عمل جراحی کیست مویی را انجام دهید بیماری شما عود نخواهد کرد. دقت کنید که مهمترین و تنها مراقبت بعد از لیزر کیست مویی به روش بسته از بین بردن موهای زائد ناحیه است.

5-لیزر کیست مویی بهتر است یا جراحی باز با تیغ و کوتر؟

به دلیل این که  بعد از جراحی باز زخم کیست مویی باز گذاشته می شود احتمال بروز عفونت و عود کیست مویی بسیار بالا است. به خصوص اگر پانسمان زخم باز کیست مویی به درستی و در زمان معین تعویض نشود. همچنین مراقبت و نقاهت جراحی سنتی برای انسان مدرن امروز بسیار وقت گیر و طاقت فرسا است. اما در جراحی کیست مویی با لیزر پرتوان بیمار درگیر تعویض پانسمان روزانه و استراحت طولانی نیست. همین نقاهت کوتاه و بهبودی سریع احتمال عود کیست مویی را به صفر نزدیک می کند. بنابراین لیزر کیست مویی به جراحی باز با تیغ و کوتر ارجح و بهتر است.

6-آیا لیزر کیست مویی موثر است؟

اگر جراحی کیست مویی با لیزر پرتوان انجام شود این درمان با لیزر موثر خواهد بود. توجه داشته باشید که لیزر درمانی کیست مویی با لیزر کم توان به تنهایی موثر نیست. زیرا باید با لیزر پرتوان تخلیه و تخریب جدا کیست انجام شود.

author-avatar

درباره دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی فارغ التحصیل ۱۳۷۸ از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره های لیزر را در کشومان ایران و کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده اند و سابقه طولانی در زمینه درمان و جراحی با لیزر دارند. تلفن ثابت تماس با مطب با پیش شماره تهران 22761600 و 22766853 و شماره موبایل 09120052674

44 دیدگاه برای “لیزر کیست مویی در تهران

 1. دریا گفت:

  سلام.من شهرستان زندگی میکنم.کیست مویی دارم.آیا بعداز لیزروحداکثرسه روز استراحت میتونم.به شهرخودم که۹ساعت مسیر طول میکشه برگردم

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام شما بعد از لیزر کیست مویی تنها یک شب نیاز به استراحت دارید و فردای روز لیزر می توانید به شهر خود بازگردید. اگر با ماشین سفر می کنید بهتر است در صندلی عقب ماشین دراز بکشید که به ناحیه عمل طی مدت زمان طولانی فشار وارد نشود.

  2. مهبوبه رفیع زاده گفت:

   سلام.خانم دکتر خسته نباشید.
   من ۲ ماه پیش ابسه عمل کردم بعد از عمل ابسه وشستشو ازسوراخی که دکتر برای شستشو گذاشته بود ،شاهد خروج ذرات مدفوع بودم.که دکترم گفت نشانه ایجاد فیستول است. و۳ روز پیش عمل فیستول مقعد انجام دادم.واز سوراخ نخی را اویزان گذاشت تا چرک از اونجا خارج شود.حالا من با تکان دادن نخ بعد از اجابت مزاج همچنان از سوراخ ذرات مدفوع را مشاهد مینمایم.خیلی نگرانم.آیا این روند طبیعی است.خواهش میکنم به من جواب دهید.ایا عملم خوب انجام نشده.من خیلی زجر کشیدم.سرپرست سه فرزندم.خانمی ۴۷ ساله ام.در شهرستان ساکنم.فقط جوابم رو بدید که این مشاهده ذرات مدفوع بعد از اجابت مزاج وتکان دادن نخ، از سوراخی که نخ تعبیه شده طبیعی است یا نه.بسیار سپاسگذارم.

   1. سلام بدون معاینه شما نمی توانم نظر قطعی بدهم. اما می توانید از مطب وقت ویزیت آنلاین بگیرید. بعد از هر بار اجابت مزاج خود را به خوبی تمیز و خشک کنید و با جراح معالج خود همکاری کامل را داشته باشید تا سریعتر بهبود بیابید. عمل جراحی فیستول مقعدی یک جراحی با دوره نقاهت طولانی است و مراقبت های بعد از عمل بسیار مهم است.

 2. H گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما خانم سعادتی معذرت ک مزاحم شدم میخواستم درباره هزینشبپرسم فقط چون من کامل ب کلینیک شما اعتماددارم وتحقیق کردم خودم هم دانشجویی کارشناسی ارشد پژوشکده علوم شناختی هستم ممنون.

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام از حسن اعتماد شما متشکرم. برای اطلاع از حدود هزینه ها لطفا در ساعات اداری با مطب تماس بگیرید. هزینه دقیق درمان و لیزر کیست مویی بعد از ویزیت مشخص می شود.

 3. رضا گفت:

  سلام خانم دکتر

  میخواستم بدانم آیا درمان کیست مویی در هر مرحله ای که پیشرفت کرده باشد با لیزر قابل انجام است؟ یا در مراحل پیشرفته حتما باید جراحی سنتی انجام شود؟
  آیا درمان کیست مویی دارای فیستول نیز با لیزر انجام می شود؟

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام توصیه می شود که کیست مویی پیشرفته را با لیزر جراحی کنید. در جراحی کیست مویی با لیزر متخصص جراحی می تواند بخش وسیع تری را تحت جراحی و لیزر قرار دهد. این در حالی است که در جراحی سنتی کیست مویی به دلیل خونریزی و محدودیت های جراحی باز جراح نمی تواند بخش وسیعی را تحت درمان و جراحی قرار دهد.

 4. حمید گفت:

  سلام وقت بخیر.
  بنده از شهرستان هستم و خواهرم کیست مویی دارند. شنیدم ک با لیزر قابل درمان هست. آیا قبل از مراجعه حضوری میتونم تصویری از ناحیه ارسال کنم ک مطمن بشویم که با لیزر امکانش هست و بعد اقدام کنیم؟
  ممنون

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بله شرایط ویزیت آنلاین را در همین سایت مطالعه کنید و یا در ساعات اداری با مطب تماس بگیرید.

   1. مهرداد گفت:

    سلام خانم دکتر
    من مهرداد فیروزی ، پدر اشکان فیروزی ام که مادرش با شما تماس گرفته است و از شهرستان تماس می گیرم ، لطف کنید در خصوص بررسی وضعیت زخم کیست مویی پسرم و میزان هزینه آن اطلاعات در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم خدمت شما برسیم

    1. سلام لطفا هماهنگی های لازم را با شماره واتساپ ویزیت آنلاین انجام دهید. اگر رزرو ویزیت آنلاین را انجام نداده اید با تلفن های مطب تماس بگیرید تا برای رزرو ویزیت آنلاین شما را راهنمایی کنند.

 5. رضا گفت:

  با سلام خانم دکتر بیمه تکمیلی قبول میکنید

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام خیر متاسفانه بیمه ها هزینه لیزر کیست مویی را پرداخت نمی کنند.

  2. علی گفت:

   با عرض سلام بنده قبلا عمل سینوس پیلونیدال (کیست مویی) انجام دادم و الان متاسفانه دوباره عود کرده خانم دکتر میخواستم بدونم برای بار دوم میتونم عمل لیزری انجام بدم یا چون برا بار دوم میخوام عمل سینوس بکنم دیگه نمیتونم از روش لیزری عمل کنم.

   1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

    سلام بهتر است که عمل جراحی مجدد کیست مویی به روش سنتی انجام نشود و بار دوم با لیزر کیست مویی انجام شود. تا دچار عود و عوارض جراحی کیست مویی نشوید. از مطب وقت ویزیت بگیرید تا وضعیت عمومی شما برای لیزر کیست مویی بررسی شود.

 6. غلامحسن گفت:

  با سلام
  من میخواستم عمل کیست مویی انجام دهم بنظر شما لیزر بهتر هست؟
  با تشکر

  1. سلام بله مسلما جراحی با لیزر پرتوان بهتر از جراحی با تیغ و کوتر می باشد. البته برای لیزر کیست مویی باید به یک متخصص جراحی و لیزر با تجربه مراجعه کنید که توانایی جراحی کیست مویی با لیزر پرتوان و به روش بسته را داشته باشد. مقایسه جراحی بهتر است یا لیزر را در همین سایت مطالعه بفرمایید.

 7. رضا گفت:

  سلام خانم دکتر من هزینه مالی لیزر کیست مو خیلی برام مهمه ومیدونم که هزینش هنگام ویزیت تعین میشه اما میخوام بدونم حدقل هزینش چقدره

 8. عرشیا عبدی گفت:

  سلام میشه واسه عمل بیهوش کرد

  1. سلام بله به دلیل این که لیزر کیست مویی ما در کلینیک تخصصی انجام می شود اگر بیمار تمایل به بیهوشی داشته باشد امکانات کامل برای بیهوشی وجود دارد.

 9. شهاب گفت:

  سلام خانکم‌دگتر شماره مطب و ادرستونک لطف کنین برای لیزر مزاحمتون شم

  1. سلام تلفن تماس 02122761600 و آدرس تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457 واحد 10

 10. محمد گفت:

  خانم دکتر من الان طبق تشخیص دکتر کیست مویی دارم‌میخواستم بدونم الان که چرک اون ناحیه خالی نیست و درد شدیدی داره لیزر بهتره یا وقتی ک چرک با استفاده از مرهم سیاه خالی شد؟

  1. سلام از مرهم سیاه به هیچ عنوان برای تخلیه آبسه کیست مویی استفاده نکنید زیرا آسیب جدی به بافت و پوست شما می زند. به یک متخصص مراجعه کنید که سرپایی آبسه را تخلیه کنند تا درد شما فروکش کند. هم اکنون نیز می توانید برای لیزر کیست مویی اقدام کنید.

 11. ایوب گفت:

  سلام خانم دکتر سعادتی عزیز
  من ۵یا۶ سال هست که کیست مویی دارم و ازش عفونت خارج میشود
  ایا امکانش هست با لیزر انجام شود
  ممنون🖐

  1. سلام بله انواع کیست مویی را می توان با لیزر پرتوان تحت درمان قرار داد.البته مهارت متخصص جراحی و لیزر نیز شرط است.

 12. محمد گفت:

  سلام خسته نباشی خانم دکتر زیر نافم کیست مویی در اومده بخاطر کمربنده ک جلو رشد مو رو گرفته الان اندازه ۳ سانتی متر بزرگ شده من سه روزه ک فهمیدم اینجوریه الان چیکار کنم این مطالبی ک گذاشته بودین فهمیدم کیست موییه خیلی هم داغه وقتی انگشت میذارم روش داغی شو احساس میکنم سفتم هست من چیکار کنم لطفا کمکم کنید

  1. سلام علاوه بر این که باید از این به بعد موهای زائد این ناحیه را به درستی از بین ببرید لازم است کیست مویی را با یک روش مناسب مثل لیزر یا جراحی تخلیه و درناژ کنید. توصیه می کنم به یک متخصص جراحی و لیزر مراجعه بفرمایید.

 13. مهدی گفت:

  سلام میخواستم ببینم هزینه لیزر کیست مویی چقدر میشه

  1. سلام هزینه لیزر کیست مویی بعد از معاینه مشخص می شود و حدود هزینه را می توانید از مطب تلفنی سوال بفرمایید.

 14. وحید گفت:

  سلام خسته نباشید هزینه درمان کیست مویی رو لطف میفرمایید .ممنون میشم

  1. سلام درمان کیست مویی در این مرکز با لیزر و به روش جراحی پلاستیک انجام می شود و برای انواع کیست مویی متغییر می باشد. برای اطلاع از حدود هزینه می توانید تلفنی از مطب سوال بفرمایید.

 15. سعید گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما،ببخشید من میخوام از شهرستان بیام برا عمل لیزر کیست مویی،اگر عفونت داشته باشه واسه عمل مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

  1. سلام قبل از تشریف فرمایی از مطب وقت ویزیت آنلاین بگیرید. بعد از ارسال عکس کیست مویی و عفونت ایجاد شده شما را راهنمایی خواهم کرد. اگر عفونت زیاد باشد لازم است قبل از جراحی دارو مصرف کنید.

 16. فاطمه گفت:

  سلام. در ناحیه کشاله ران یه برآمدگی به اندازه فندق بوجود اومده. آیا کیست مویی است یا غده چربی و راه درمانش چیست؟

  1. سلام احتمال بروز هر دو مورد وجود دارد و برای جلوگیری از بروز عوارضی مثل عفونی شدن کیست مویی یا غده چربی توصیه می شود توده را تخلیه و درناژ کنید. بهترین روش جراحی و درناژ با لیزر پرتوان می باشد.

 17. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  من تقریبا یک ماه پیش تو ناحیه دنبالچم یک جوش زد که خیلی هم درد داشت و نمیتونستم بشینم ترکوندمش کلی چرک ازش خارج شد تقریبا دو هفته خوب شده بود که متوجه به وجود اومدن دوتا سوراخه کوچیک تو محل جوش شدم که از این سوراخا چرک خارج میشه
  میخواستم ببینم که چجوری میتونم برطرفش کنم؟
  هزینه برطرف کردنش چقدر میشه بصورت تقریبی؟

  1. سلام احتمالا دچار کیست مویی شده اید. حدود هزینه لیزر کیست مویی را تلفنی از مطب بپرسید. هزینه دقیق هم بعد از معاینه مشخص می شود. درضمن درمان کیست مویی با دارو امکانپذیر نیست و باید عمل جراحی کیست مویی یا لیزر کیست مویی با لیزر پرتوان را انجام دهید.

 18. حسین گفت:

  سلام با بیمه سرمد قرارداد دارین؟

  1. سلام خیر متاسفانه با هیچ بیمه ای قرارداد نداریم و بیمه ها هزینه لیزر ما را پرداخت نمی کنند. چون جراحی های با لیزر ما به روش پلاستیک و زیبایی انجام می شود.

 19. کیوان گفت:

  سلام …شما دارای مجوز وزارت بهداشت برای جراحی هستید و همچنین وسایل جراحی شما استریل هست

  1. سلام بله بنده بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران را دارم. تمام جراحی و لیزرها در کلینیک تخصصی انجام می شود و تمام پروتکل ها رعایت می شود.

 20. خانی گفت:

  سلام خانم دکتر وقتتون بخیر ببخشید توی کدوم بیمارستان میرین و عمل و لیزر کیست مویی انجام میدین؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *