کلینیک لیزر دکتر سعادتی

متخصص جراحی عمومی و لیزر

متخصص جراحی عمومی و لیزر

جراحی عمومی یک نظم است که نیاز به دانش و مسئولیت در مدیریت عمل جراحی دارد. یک جراح عمومی طیف وسیعی از بیماران را پذیرش می کند. از جمله بیمارانی که ممکن است نیاز به درمان غیر جراحی, انتخابی و یا جراحی اضطراری داشته باشند. وسعت و عمق این دانش ممکن است بر اساس رده بیماری متفاوت باشد. مدیریت عمل جراحی نیاز به مهارت در تصمیم گیری های پیچیده دارد.

یک جراح عمومی خوب در تشخیص درمان و مدیریت از جمله مداخلات عملی شایسته و صالح باشد.

اعمال جراحی مجاز برای یک جراح عمومی کدام است؟

۱. دستگاه گوارش بدن
۲. شکم و محتویان آن
۳. پستان پوست و بافت نرم
۴. سیستم غدد درون ریز
علاوه بر این ها جراح عمومی دانش گسترده ای در موارد زیر دارد
۱. جراحی در مواقع اورژانس
۲. انکولوژی جراحی
۳. تروما

انتخاب متخصص جراحی و لیزر

دکتر زهرا سعادتی از سال 1376 در زمینه جراحی و درمان بیماری های همورویید (بواسیر)، کیست مویی (سینوس پیلونیدال)، آبسه مقعد، شقاق یا فیشر مقعد و انواع فیستول مقعد و فیستول واژن تخصص و تجربه جراحی دارند.

ایشان دوره های تئوری لیزر را در ایران و دوره های تخصصی جراحی با لیزر را در کشورهای روسیه و ترکیه گزانده اند و از سال 1384 تمامی جراحی ها را با لیزر انجام می دهند. ایشان از اولین زنان جراح هستند که جراحی با لیزر را در ایران آغاز کرده اند و طی این مدت هزاران جراحی موفق را با لیزر انجام داده اند.

جهت تشخیص و انتخاب بهترین روش درمان بیماری های ناحیه رکتوم و مقعد می توانید از مطب دکتر زهرا سعادتی وقت بگیرید.

از بهترین متخصص جراحی و لیزر انتظار می رود

علاوه بر تخصص در موارد ذکر شده در بالا در حوزه های محتوایی متفاوتی دانش و تجربه داشته باشد مقوله هایی مثل: آناتومی , اپیدمیولوژی , ایمونولوژی , آسیب شناسی (از جمله نئوپلاستی)
حوزه های مراقبت بالینی از جمله بهبود زخم , عفونت و استفاده از آنتی بیوتیک مدیریت مایع و الکترولیت های بدن , انتقال خون و اختلالات انعقادی , شوک و احیا ¸ متابولیسم و تغذیه , مداخلات تهاجمی و آندوسکپی مثل کولونسکپی و آندوسکوپی , استفاده مناسب و تفسیر و تشخیص رادیولوژي و تصویربرداری و در نهایت مدیریت درد.
یک جراح عمومی خوب می داند که برای درمان و جراحی انواع بیماری ها چه گروه خاصی از کادر درمان مورد نیاز است.
علاوه بر این، جراحان جراحی معتبر باید از نیازهای بالینی منحصر به فرد گروه های خاص بیمار نیز مطلع باشند:
بیماران مبتلا به سرگیجه، شامل مراقبت های تسکین دهنده و کنترل درد هستند؛ کمبود تغذیه؛ Cachexia در بیماران مبتلا به بیماری های بدخیم و مزمن؛ و مشاوره و حمایت از تصمیمات و مراقبت های پایان زندگی.
بیماران چاق، شامل اختلالات متابولیکی؛ مداخلات جراحی و غیر جراحی برای کاهش وزن (bariatrics)؛ و مشاوره از بیمار و خانواده ها.

دکتر زهرا سعادتی

درباره دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر با بیش از 23 سال سابقه جراحی و درمان بیماری های هموروئید (بواسیر)، کیست مویی (سینوس پیلونیدال)، شقاق (فیشر مقعد)، آبسه و انواع فیستول. فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران، ایشان دوره های لیزر را در کشورهای روسیه ، ترکیه و ایران گذرانده است.قابل ذکر است ایشان طی 10 سال گذشته هزاران جراحی موفق با لیزر را انجام داده اند و جز اولین پزشکان متخصص هستند که جراحی با لیزر را در ایران آغاز کردند. تلفن های وقت دهی 02122761600 و 02122766853

4 دیدگاه برای “متخصص جراحی عمومی و لیزر

 1. Avatar امیرارسلان گفت:

  سلام دکتر
  بعدازعمل شهرستانی ها چندروزبایدتهران بمانند.
  دوم اینکه شما بابیمه تکمیلی یاطلایی فرهنگیان قرارداددارید.
  بعداینکه عمل درمطب انجام میشه یابیمارستان.

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بهتر است بعد از عمل با لیزر یک شب در تهران بمانید. می توانید این امکان وجود دارد که با یک همراه در کلینیک بمانید. تمامی جراحی ها و لیزرها در کلینیک تخصصی انجام می شود. متاسفانه با هیچ بیمه ای قرارداد نداریم.

 2. Avatar فاطمه گفت:

  سلام، دکتر من میخوام بدونم لیزر هموروئید و شقاق هیچ عارضه ای از جمله ناتوانی در کنترل ادرار و مدفوع و تنگی مقعد و…نداره؟
  به راهنماییتون نیازمندم، ممنون میشم در اسرع وقت پاسخ بدین.

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام با لیزر احتمال بروز این عوارض نسبت به جراحی سنتی و جراحی باز بسیار بسیار کم است. تجربه و مهارت متخصص جراحی در به کارگیری لیزر نیز تعیین کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *