بیماری های مقعد, توده های ناحیه مقعد

هزینه درمان و لیزر هموروئید یا بواسیر

هزینه درمان همورویید

هزینه درمان هموروئید یکی از مسائل مهمی است که بیماران هنگام مراجعه به جراح مد نظر قرار می دهند. با توجه به اینکه هموروئید داخلی باشد یا خارجی راه های درمانی مختلفی برای آن وجود دارد. از طرفی تحت پوشش بیمه بودن یا نبودن بیماران نیز در بکارگیری روش های پزشکی برای درمان اثرگذار خواهد بود.

بیماران به طور معمول به هزینه هموروئید اهمیت قابل توجهی می دهند. طی اولین جلسه ای که بیمار توسط پزشک معاینه می شود، نوع هموروئید و درمانی که برای وی مورد نیاز است مشخص خواهد شد.

به طور میانگین 75 درصد از افراد بزرگسال در طول عمر خود حداقل یکبار در معرض ابتلا به همورویید قرار خواهند گرفت. گاهی اوقات هموروئید به مرور زمان و طی زمان کوتاهی با رعایت رژیم غذایی مناسب و تغییر کوچکی در سبک زندگی به صورت خودکار و ظرف مدت 3 تا 7 روز از بین می رود و نیازی به درمان پزشکی خاصی ندارد اما در مواردی که هموروئید تحریک کننده و دردناک می شود حتما باید با استفاده از روش های پزشکی آن را درمان نمود.

هزینه درمان همورویید و بکارگیری روش های مختلف

هر کدام از روش های پزشکی کارایی خاص خود را دارند و در درمان هموروئید یا بواسیر اثر مثبتی را بر جای می گذارند. باید توجه داشت که اگرهموروئید پیشرفته شود ممکن است روند درمان برای بیماران کمی پیچیده تر شود و آن ها نتوانند به سادگی و بدون بکارگیری روش های جراحی بر این بیماری غلبه نمایند.

برای درمان هموروئید راهکار های مختلفی وجود دارد، از جمله: درمان های خانگی که کمترین هزینه را در برداشته و برای درمان هموروئید خفیف کاربرد زیادی دارند. روش عمل جراحی هموروئید (هموروئیدکتومی)، روش بستن باند لاستیکی، روش تزریق (اسکلروتراپی)، روش کرایو یا فریز کردن هموروئید، (هموروئیدوپکسی با استاپلر) و روش لیزر هموروئید از جمله روش های پزشکی می باشند که برای درمان هموروئید مورد استفاده قرار خواهند گرفت اما در حال حاضر تعدادی از این روش ها منسوخ شده و به نوعی اتلاف وقت و هزینه محسوب می شوند.

هزینه جراحی هموروئید

هر یک از شیوه های ذکر شده دارای هزینه مربوط به خود می باشند که با توجه به قرار داشتن بیمار تحت پوشش بیمه می تواند از میزان آن بکاهد. در حال حاضر بهترین و کاربردی ترین روش برای درمان هموروئید لیزر درمانی است که در مقایسه با سایر شیوه های درمانی ممکن است اندکی هزینه بیشتری داشته باشد و یا حتی هزینه یکسانی داشته باشد. نباید فراموش کرد که با توجه به اینکه هزینه درمان هموروئید با لیزر متفاوت از سایر شیوه هاست، عارضه هایی که در روش های جراحی سنتی و دیگر روش های درمان هموروئید یا بواسیر موجود است را دارا نمی باشد. به علاوه مزیت هایی نیز دارد که منجر به کاهش طول دوره نقاهت و در نتیجه کاهش هزینه های بعد از درمان هموروئید می گردد.

هزینه درمان هموروئید و لیزر درمانی

لیزر هموروئید که یک روش حداقل تهاجمی برای درمان این بیماریست سبب می شود تا بیمار در کمترین زمان ممکن بهبودی خود را بدست آورد. در حقیقت لیزر هموروئید پیشرفته ترین درمان برای این بیماریست که بافت های آسیب دیده را با پرتو های نور لیزر درمان خواهد کرد. هزینه درمان هموروئید از باب مزایای فراوانی که این نوع درمان به خود اختصاص داده است، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

هزینه های لیزر هموروئید

هزینه درمان هموروئید با لیزر با اینکه کمتر از روش های جراحی نیست، مؤثرتر بوده و عارضه های پس از لیزر درمانی تقریبا به صفر نزدیک است. در روش های سنتی با توجه به هزینه ای که بیماران متحمل می شوند، باید پذیرای درد قابل توجهی بعد از عمل باشند. از طرفی امکان عود هموروئید نیز در روش های جراحی تا حدی بالاست. لذا بهترین تکنیکی که با هزینه پرداختی جور در آمده و تاثیرات خوبی دارد، لیزر هموروئید خواهد بود.

هزینه درمان همورئید با لیزر بسیار با صرفه تر از دیگر روش های درمانی است، این تکنیک اثربخشی بیشتری نسبت به روش هایی مانند بستن باند لاستیکی یا شیوه های دیگر درمان دارد. بد نیست بدانید که لیزر هموروئید کل توده دردناک هموروئید را حذف می کند و هیچ اثری از آن باقی نخواهد گذاشت. بدون این که آسیبی به بافت سالم اطراف بزند. این امر موجب شده است تا لیزر درمانی هموروئید طرفداران بسیاری پیدا کند. به علاوه افراد زیادی به این مطب مراجعه می کنند که سالهاست برای درمان هموروئید هزینه کرده اند و بارها وقت و انرژی خود را صرف درمان هموروئید با روش های متفرقه کرده اند اما نه تنها نتیجه نگرفته اند بلکه روحیه و پول زیادی را در این میان از دست داده اند. بنابراین یک بار برای درمان همورویید هزینه کنید و بهترین روش را برای درمان انتخاب کنید.

در بسیاری از مراکز تخصصی و کلینیک های دنیا شاهد این امر هستیم که لیزر هموروئید توانسته است جایگاه ارزنده ای را بدست آورد. در حقیقت این نتایج موفقیت آمیز مشاهده شده توسط بیماران است که میزان درخواست لیزر درمانی را افزایش می دهد. این شیوه منحصر بفرد در سراسر جهان توانسته است کاربرد بی نظیر خود را به اثبات برساند و به عنوان برترین روش درمان همورئید و به علاوه به صرفه ترین روش شناخته شود.

هزینه درمان همورویید یکی از مسائلی است که با توجه به افزایش کاربرد لیزر درمانی برای بیماران با تعرفه هایی قابل پرداخت و منصفانه در نظر گرفته می شود تا بیماران بتوانند از روش های مناسب و مقرون به صرفه بهره مند شوند.

سوالات متداول هزینه هموروئید

1-آیا بیمه هزینه لیزر هموروئید را پرداخت می کند؟

اکثر بیمه ها هزینه درمان همورویید را تنها در صورتی که در بیمارستان انجام شده باشد پرداخت می کنند و این در حالی است که بیمارستان های کمی به لیزر جراحی مجهز هستند. بنابراین قبل از اقدام به انجام لیزر همورویید می توانید با شرکت بیمه ای که با آن قرارداد دارید تماس بگیرید و از مفاد قرارداد خود درباره لیزر هموروئید سوال کنید تا مشاورین بیمه شما را راهنمایی کنند. در این صورت می توانید برنامه ریزی منظمی برای هزینه های درمان هموریید با لیزر خود داشته باشید.

2-هزینه عمل هموروئید در بیمارستان های دولتی چگونه است؟

از آنجایی که عمل جراحی هموروئید در بیمارستان های دولتی بدون لیزر و به روش سنتی انجام می شود معمولا هزینه آن پایین تر از هزینه عمل و لیزر هموروئید در کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی است. با توجه به این که جراحی سنتی نیاز به استراحت و مراقبت طولانی دارد معمولا این نوع از جراحی از لحاظ هزینه و وقت به صرفه بیمار نیست. هرچند که اکثر بیمه ها هزینه جراحی هموروئید در بیمارستان های دولتی را تقبل می کنند اما وقت و هزینه ای که بیمار باید بعد از جراحی سنتی هموروئید صرف کند بسیار بیشتر و سخت تر از جراحی مدرن با لیزر است.

3-تعیین هزینه هموروئید با ارسال عکس چگونه است؟

بیمارانی که ساکن تهران نیستند و می خواهند بدانند که هزینه درمان و یا لیزر هموروئید آنها چقدر می شود؛ می توانند با مطب تماس بگیرند و درخواست ویزیت آنلاین بدهند. هماهنگی های لازم برای ویزیت غیر حضوری انجام می شود و بیمار می تواند با ارسال عکس هموروئید خود هزینه دقیق درمان و یا لیزر آن را بداند. این خدمات برای بیماران راه دور و خارج از تهران ایجاد شده تا در صرف وقت و هزینه این گروه صرفه جویی شود.

author-avatar

درباره دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی و لیزر، اولین بانوی جراح که لیزر بیماری های نشیمنگاه در یک جلسه را به طور تخصصی و حرفه ای در ایران آغاز نموده اند. ایشان در سال 1378 موفق به دریافت بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران شده اند و دوره های جراحی با لیزر پرتوان را ابتدا در روسیه و ترکیه و سپس در ایران سپری نموده اند. تلفن ثابت تماس با مطب با پیش شماره تهران 22761600 و 22766853 و شماره موبایل و واتساپ 09120052674

52 دیدگاه برای “هزینه درمان و لیزر هموروئید یا بواسیر

 1. Avatar photoمحسن گفت:

  سلام وقت بخیر .همورویید من درجه دو هستش .و مزمن شده .میشه بفرمائید هزینه متوسط لیزر چقدر میشه و همان روز معاینه لیزر انجام میشه.با تشکر

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام در صورتی که قبل از تشریف فرمایی ویزیت غیر حضوری بگیرید می توانید در همان جلسه از هزینه دقیق لیزر هموروئید اطلاع پیدا کنید و وقت لیزر بگیرید.

 2. Avatar photoصمد طاهرپورآذر گفت:

  سلام وقت بخیر خانم دکتر،خانم من دچار هموروئید شده و خیلی درد می‌کشد طوری که بعضی وقتها از درد گریه میکند میخواستم بدونم اگه من از شهرستان مراجعه کنم در عرض یک روز میتوانید عمل لیزر انجام بدین و مرخص کنید؟

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بله اگر از قبل ویزیت آنلاین بگیرید تمام هماهنگی ها برای لیزر انجام می شود. یک روز مناسب برای لیزر هموروئید برای شما تعیین می شود که بدون معطلی کار شما انجام شود.

 3. Avatar photoمنصوری گفت:

  سلام میخواستم بپرسم جمعه ها هم عمل انجام میدین؟و اینکه دوره نقاهتش چقدر هست؟

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام خیر جمعه ها کلینیک جراحی تعطیل است. یک شب نیاز به استراحت در منزل دارید. اگر کار فیزیکی و سنگینی ندارید فردای روز عمل جراحی هموروئید با لیزر می توانید به محل کار باز گردید. بعد از جراحی سنتی هموورئید یک الی دو ماه استراحت نیاز دارید.

 4. Avatar photoحفیده ادوای گفت:

  سلام خانم دکتر من دچار همورویید شدم و توی ای دوهفته درد خیلی بدی داشتم چند بار به دکتر مراجعه کردم و دارو دادن گفتن اگه خوب نشد با دارو عمل کنم، میخواستم بدونم هزینه جراحی با لیزر چقدر هستش؟

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا با مطب تماس بگیرید و یک وقت ویزیت حضوری یا غیر حضوری بگیرید. بعد از ویزیت هزینه دقیق لیزر هموروئید به شما اعلام خواهد شد.

 5. Avatar photoامیر گفت:

  سلام دکتر ، من یه سالی هست که دچار همروئید شده ام، به گونه ای که به انداره ی یک نخود بیرون زدگی دارم، مبخواستم هزینه درمان با لیزر رو بدونم. ممنون میشم

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا با مطب تماس بگیرید و وقت ویزیت حضوری یا آنلاین بگیرید. بعد از ویزیت هزینه دقیق لیزر هموروئید مشخص می شود.

 6. Avatar photoعلی گفت:

  والله همه هزینه رو پرسیدن و خانم دکتر گفته حضوری یا غیر حضوری وقت بگیرین تا دقیق بگم هزینه رو .شما خواهشا حدود هزینه رو بگین مثلا از ۵۰۰ هزار تا ۱۵۰۰ یا ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰تومن .بسته ره درجه بیماری بگین فلان تا فلان قیمت مردم هم الاف نکنین .ممنون از محبتتون

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام متاسفانه نمی توان پاسخ دقیقی به این سوال داد و برای اطلاع از حدود هزینه نیز می توانید با مطب تماس بگیرید. هزینه های کلینیک و لیزر معمولا تغییر می کند و این پیغام برای همیشه در این سایت باقی می ماند. برای جلوگیری از برداشت اشتباه بیماران نمی توان حتی حدود هزینه را در اینجا درج کرد.

 7. Avatar photoمیترا گفت:

  سلام من اگر تو مطب لیزر هموروئید را انجام بدم هزینم کم میشه؟

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بسته به این که هموروئید پیشرفته باشد یا خیر می توان محل مناسب برای لیزر هموروئید را انتخاب کرد. مسلمان محل انجام عمل جراحی هموروئید و لیزر هموروئید در جمع هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود.

 8. Avatar photoحمید گفت:

  سلام خانم دکتر من بواسیرم زده بیرون وخیلی درد دارم چه کارم کنم

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بهتر است طی دو روز اولیه بروز هموروئید بیرون زده سریعا به متخصص جراحی عمومی و لیزر مراجعه کنید. اجابت مزاج را کنترل کنید و مراقب باشید که دفع مدفوع نرمی داشته باشید. بعد از هر اجابت مزاج در لگن آب گرم بنشینید و از زور زدن و فشار وارد کردن به ناحیه مقعد خودداری کنید.

 9. Avatar photoالیاس گفت:

  هزینه لیزر تقریبا چقدر برای هموروئید

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید. برای اطلاع از حدود هزینه لیزر هموروئید با مطب تماس بگیرید.

 10. Avatar photoسمیه گفت:

  با سلام من یک شکاف عمودی از مقعدم زده بیرون فک کنم شقاق باشه فقط خارش دارم باید چیکار کنم؟

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام از مطب وقت ویزیت بگیرید آب و آبمیوه فراوان بنوشید و تغذیه سالم داشته باشید.

 11. Avatar photoاکبرسعادتی گفت:

  سلام
  بسیاری از بیماران یه سوال مخصوص از شما پرسیدن وشما جواب ندادید….هزینه…..حداقل جواب یه نفر رو بدید….مثلا من….بواسیر داخلی …..حتما از نوع درجه ۴…..و حتما باید با لیزرIRC….عمل بشه….شما نهایت سختی یعنی ….کتومی را در نظر بگیرید…..

  1. دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام به همه پاسخ داده شده است که بعد از معاینه هزینه لیزر هموروئید مشخص می شود. متاسفانه هزینه لیزر هموروئید مبلغ ثابتی نیست که بتوان حدود هزینه را هم در اینجا عنوان کرد. بنابراین توصیه می کنم حدود هزینه را تلفنی از مطب سوال کنید و اگر راه دور هستید برای اطلاع از هزینه دقیق ویزیت آنلاین بگیرید.

 12. Avatar photoسهراب گفت:

  سلام من خودم دوسال پیش عمل لیزری انجام دادم وگفتن دیگه این بیماری بر نمیگرده و هزینه بالایی هم دادم اما این بیماری دوباره برگشته راهنمایی کنید لطفا

  1. سلام اگر یبوست مزمن داشته باشید از ناحیه دیگری بعد از 2 تا 5 مجدد دچار هموروئید و حتی شقاق می شوید. اگر توسط بهترین جراح و بهترین لیزر هم جراحی هموروئید را انجام دهید باید علت اصلی بروز بیماری هموروئید را رفع کنید تا دچار عود مجدد نشوید.

 13. Avatar photoصبحی گفت:

  سلام
  کدام بیمارستان با بیمه سلامت عمل هموروئید انجام میدند؟

  1. بیمارستان های دولتی با تیغ جراحی عمل جراحی هموروئید را انجام می دهند. معمولا هزینه عمل در این بیمارستان ها با بیمه سلامت ناچیز است اما دوره نقاهت بعد از جراحی بسیار طولانی است.

 14. Avatar photoعاطفه گفت:

  سلام خانم دکتر دراثر یبوست خارش سوزش گرفتم معقد تنگ شد بعد رفتم پیش دکتر متخصص بعد بهم دارو تجویز کردن دگه بهم گفتن روزی یه مرتبه با یه ناخن داخل معقد بچرخان آب ولرم بریز داخلش تا نرم بشه مشکلی برام پیش نمیاد

  1. سلام حتما دستکش دست کنید که با ناخن به بافت مقعد آسیب نرسانید و زخم جدید ایجاد نکنید. طبق دستور پزشک معالج اقدامات لازم را انجام دهید. اگر طی سه روز رو به بهبودی نبودید یا بعد از 10 روز درمان نشدید مجدد به متخصص معالج مراجعه فرمایید.

  2. Avatar photoاحسان گفت:

   سلام خانم دکتر. جراحی با استفاده از کوتر فرق داره با لیزر؟ چه زمان با استفاده از کوتر جراحی صورت میگیرد؟ با استفاده از کوتر منظور روش سنتی هست؟ با تشکر

   1. سلام سیستم کار کوتر برق می باشد و با سوزاندن سر عروق از خونریزی جلوگیری می کند و روش قدیمی تر است. اما تکنولوژی لیزر متفاوت است. لیزر سر عروق و اعصاب را همزمان با برش ترمیم می کند و از خونریزی حین عمل جلوگیری می کند. به علاوه لیزر سوپرتین است و برش بسیار ظریف تری نسبت به کوتر دارد. کوتر در جراحی سنتی استفاده می شود و به دلیل سوزاندن بافت به اعصاب آسیب می رساند و بیمار بعد از جراحی با کوتر احساس سوزش شدید دارد.

 15. Avatar photoسهیل معینس گفت:

  درود من میخواستم بدونم هزینه درمان همورئید چقدر میشه با چه روششی انجام میشه د کدوم،بیمارستان انجام میشه چه،روز های انجام میشه بیمارستان دولتی یا خصوصی اگر مقدور بود دکتر به شماره من یه زنگ بزنید که خماهنگ کنیم من خانم درد وحشتناکی داره امشب بزور ساکتش کردمتا خوابید این شماره من ممنون میشم زنگ بزنید

  1. سلام هزینه لیزر هموروئید بعد از معاینه مشخص می شود. حدود هزینه را می توانید تلفنی و در ساعات اداری از مطب سوال کنید. تمام جراحی های من با لیزر پرتوان انجام می شود. چند بیمارستان و کلینیک خصوصی در نزدیکی مطب هستند که بسته به روز لیزر بیمار در آنجا پذیرش می شود. تقریبا هر روز از شنبه تا چهارشنبه لیزر انجام می شود. تمام ویزیت ها هم در مطب انجام می شود. متاسفانه فرصت تماس با بیماران را نداریم و بیماران در ساعات اداری با ما تماس می گیرند. سلامت باشید.

 16. Avatar photoسعید گفت:

  سلام و عرض ادب من کرج هستم و میخواستم ترتیب معاینه آنلاین رو بدید و در صورت نیاز جراحی لیزری صورت بگیره…. با تشکر

  1. سلام هماهنگی ویزیت آنلاین با تلفن مطب انجام می شود. لطفا با مطب تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

 17. Avatar photoفریبا گفت:

  سلام خانم دکتر من مدتیه بیرون زدگی مقعد و خارش و گاهی خونریزی دارم قبل از وق عمل لیزر باید مطب ویزیت بشم یا فقط بیمارستان میلاد بیام برای عمل ؟ هزینه و شرایط عمل لیزر به جه صورته ؟‌ممنونم

  1. سلام من مدت زیادی است که در بیمارستان میلاد جراحی انجام نمی دهم. قبل از لیزر تمام بیماران در مطب ویزیت می شوند. سپس در صورت نیاز به لیزر هموروئید می توانید از مطب وقت بگیرید. جراحی های با لیزر را نیز در کلینیک خصوصی انجام می دهم.

 18. Avatar photoبخشی گفت:

  سلام خسته نباشین بیمه سلامت برای عمل لیزر هموروئید قبول می کنین

  1. سلام خیر متاسفانه بیمه ها هزینه لیزر را پرداخت نمی کنند.

 19. Avatar photoعلیرضا یادگاری گفت:

  با سلام.سرکار خانم دکتر خواستم بپرسم شما دربیمارستان میلاد تهران عمل لیزر همروٸید و انجام میدید؟ چون خواستم از بیمه تکمیلی و بیمه تامین اجتماعی استفاده کنم .آیا پزشکان متخصصی چون شما در میلاد عمل لیزر را انجام میدهند؟ ممنون

  1. سلام خیر متاسفانه من فقط در کلینیک خصوصی جراحی با لیزر را انجام می دهم و مدت زیادی است که دیگر در بیمارستان میلاد نیستم. از کلینیک خصوصی می توانید نامه هزینه های پرداخت شده را دریافت کنید. ممکن است بیمه تکمیلی شما بخشی از هزینه لیزر را پرداخت کند. این مورد را با دفتر بیمه طرف قرارداد خود چک کنید.

 20. Avatar photoبیمار ناشناس😂 گفت:

  سلام
  ببخشید من ۱۸سالمه ولی فکر کنم بیرون زدگی بواسیر دارم. توی اینترنت نوشته بود بیشتر توی بزرگسالی افراد دچارش میشن ولی فکر کنم من چون بخاطر درس و کنکور زیاد روی صندلی میشینم اینطوری شده..قبلا هم یبوست داشتم ولی نه زیاد خیلی وقته نشدم .حداقل تا یکسالم نمیتونم به کسی بگم یا اقدامی براش کنم. تاالان درد نداشتم کوچیکترم بود ولی دیروز بیرون زده و یکم دردم میکنه خیلی نگرانم و میترسم. واقعاااااا فعلا امکانش رو ندارم اقدامی براش کنم اصلا به هیچکی نگفتم هنوز میخواستم بپرسم امکانش هست این دوباره بره داخل و اذیت نکنه؟ بعد اینکه یکسال بمونه خطرناک نیست؟

  1. هموروئید در بزرگسالان شایع است اما در میان جوانان، نوجوانان و حتی کودکان هم بروز می کند و معمولا مربوط به تغذیه نامناسب و یا در سنین شما مربوط به نشستن زیاد قبل از کنکور است. بنابراین نگران نباشید و این مورد را با والدین خود مطرح کنید. می توانید از مطب من وقت ویزیت آنلاین بگیرید که برای شما داروی مناسب تجویز نمایم. از متخصص تغذیه مطب من هم می توانید رژیم غذایی پرفیبر دریافت نمایید. نوشیدن آب فراوان را هم فراموش نکنید.

 21. Avatar photoمهدی گفت:

  خانم شما باید تاریخ روزی که عمل کردین وبگین مثلا بگین تاریخ ۱۴۰۱بیست ودوم فروردین اینقدر پول عمل هموروئید میشه اگه تماس بگیریم میگین بیاین مطب نمیدونیم از دست شما چکار کنن ملت

  1. با توجه به این که هزینه برای هر بیماری متفاوت است و هزینه های کلینیک و غیره دائما در حال تغییر است امکان اعلام هزینه حتی حدود هزینه در اینجا امکانپذیر نیست. قبلا حدود هزینه را هم که اعلام می کردیم دوستان عزیزی به تاریخ دقت نمی کردند و بعد از مراجعه به مطب و آگاه شدن از هزینه های سال جدید همکاران مطب را مورد عنایت توهین قرار می دادند. متاسفانه ادبیات بیماران هم طی هر سال که می گذرد پیشرفت های جدیدی دارد. امیدوارم در سال جدید با درک متقابل بهتری رو به رو باشیم.

 22. Avatar photoزینب گفت:

  سلام وقت بخیر هزینه لیزر بواسیر خارجی چقدره؟

  1. هزینه لیزر بعد از ویزیت مشخص می شود و بستگی به وسعت بیماری شما دارد. حدود هزینه را هم می توانید تلفنی یا با پیغام خصوصی به واتساپ بپرسید.

 23. Avatar photoفاطیما گفت:

  سلام خانوم دکتر
  برای جراحی همورویید داخلی و خارجی با توجه به اینکه شهرستان زندگی میکنم ایا لازمه دوباره برگردم برای معاینه و بخیه کشیدن؟
  بعد اینکه آیا جای بخیه ها و رد همورویید می مونه؟ چون من اصلا اذیت نمیشم نه درد نه خونریزی فقط دوست ندارم این زائده گوشتی و داشته باشم فقط به این خاطر میخوام عمل کنم

  1. سلام من لیزر هموروئید را بدون بخیه انجام می دهم و نیازی نیست که برای کشیدن بخیه و غیره مجدد به مطب مراجعه کنید. برای ویزیت های بعد از عمل لیزر هم می توانید به طور آنلاین اقدام کنید.

 24. Avatar photoحسین گفت:

  سلام خانم دکتر .آیا برای لیزر هموروئید بی هوش هم میکنید یا بی حسیه.آیا اگه بخوایم با بی هوشی انجام می دید؟

  1. من لیزر هموروئید را در کلینیک تخصصی جراحی انجام می دهم و امکانات کامل برای بیهوش کردن بیمار وجود دارد.

  2. Avatar photoسعید گفت:

   سلام حانم دکتر مادر من همورویید داره چند تا دکتر رفته هیچ کدوم عمل نکردند گفتند خطرناکه به اختیاری بعد از عمل منجر میشه ۶۹ سال داره آیا با لیزر امکان عمل هست خونریزی شدید هم داره

   1. از مطب وقت ویزیت بگیرید. ممکن است بتوانند لیزر هموروئید را انجام بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *