ویزیت آنلاین و غیر حضوری

ویزیت آنلاین بیماران راه دور

وقت ویزیت آنلاین بیماران راه دور

با توجه به مهارت و تجربه بالای دکتر زهرا سعادتی در تشخیص و درمان و جراحی با لیزر بیماری های نشیمنگاه متقاضیان زیادی از راه های دور و نزدیک خواهان وقت ویزیت از مطب هستند. به همین دلیل دکتر زهرا سعادتی جهت صرفه جویی در زمان اقدام به انجام ویزیت آنلاین کرده اند. ویزیت آنلاین تنها برای بیماران راه دور و شهرستان امکان پذیر است و از وقت دهی آنلاین به مراجعین تهران معذوریم.

ویزیت آنلاین و غیر حضوری دکتر سعادتی

در گذشته افرادی که از راه دور و شهرستان ها به مطب مراجعه می کردند ابتدا ویزیت می شدند و اگر نیاز به جراحی داشتند در صورت امکان برای آنها وقت اورژانسی جراحی در همان روز گذاشته می شد. این وضعیت بهترین حالت برای بیمار بود زیرا روز بعد از جراحی و لیزر به مطب مراجعه می کرد، چک آپ نهایی می شد و سپس راهی منزل می شد. اما برخی از بیماران نیازمند مصرف دارو هستند و باید یک سری از داروها و نکات را قبل از جراحی برای آنها تجویز کرد که جز با ویزیت پزشک معالج امکان پذیر نیست. دسته دیگری از بیماران نیز هستند که به اشتباه خود را کاندیدای جراحی می دانند که با تجویز دارویی به جا و به هنگام از جراحی بی نیاز می شوند. مسلما جا به جایی از شهری به شهر دیگر و اقامت طولانی مدت در شهری مثل تهران هزینه و زمان زیادی از بیماران و مراجعین خواهد گرفت. بنابراین قبل از راهی شدن بهتر است با مطب جراحی و لیزر دکتر زهرا سعادتی تماس بگیرید.

متقاضیان ویزیت آنلاین توسط دکتر زهرا سعادتی می توانند با شماره تلفن مستقیم راه دور تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

تلفن مستقیم بیماران راه دور 02126651891 از ساعت 9 صبح الی 8 شب پاسخگوی شما است.

روش ویزیت آنلاین چگونه است

 • بین ساعات 9 صبح الی 8 شب با شماره تلفن 02126651891 تماس بگیرید
 • سپس پاسخگوی تلفن هماهنگی های لازم جهت ویزیت آنلاین با شماره مستقیم واتس آپ یا تلگرام طلایی دکتر سعادتی را انجام خواهند داد.
 • بعد از این که تصویر ناحیه و آزمایشات را برای تلگرام یا واتساپ دکتر سعادتی ارسال کردید طی 48 ساعت در ساعات اداری دکتر سعادتی به شما پاسخ خواهند داد و سوالات لازم را از شما می پرسند.
 • توجه کنید ارتباط آنلاین تنها با برنامه های واتس آپ و تلگرام طلایی انجام می شود و پاسخگوی تماس های تلفن عادی به شماره موبایل نیستیم. جهت تماس تلفنی عادی فقط با شماره مستقیم راه دور تماس بگیرید 02126651891
 • بعد از بررسی مدارک و عکس های ارسالی دکتر زهرا سعادتی نظر قطعی خود را درباره درمان بیماری شما اعلام می کنند.
 • پرونده افرادی که نیازمند جراحی هستند به پذیرش ارسال می شود و هماهنگی های لازم برای رزرو وقت جراحی با لیزر انجام می شود. و کاندیدای واقعی عمل جراحی با لیزر برنامه منظمی از اقامت خود در تهران خواهد داشت.
 • بیمارانی که قبل از جراحی با لیزر نیاز به مصرف دارو دارند نسخه آنها آنلاین ارسال می شود و هماهنگی های لازم جهت برنامه های آتی انجام می شود.
 • تعدادی از بیماران نیز نیازی به جراحی ندارند و نسخه داروهای مورد نیاز به صورت آنلاین ارسال می شود.

نکته مهمی که در مورد بیماران راه دور وجود دارد ویزیت رایگان پس از جراحی به صورت آنلاین است. بسته به نوع جراحی هر بیمار بین 1 تا 3 بار باید به پزشک معالج خود مراجعه کند تا روند درمان به خوبی پی گیری شود. اما برای افرادی که در راه دور هستند مراجعه منظم به مطب هزینه بر و وقت گیر است. برای مانیتور کردن هرچه بهتر و به موقع روند درمان این بیماران می توانند پس از جراحی عکس از ناحیه جراحی شده را به شماره تلگرام یا واتساپ ارسال کنند و از ویزیت رایگان بعد از عمل به صورت غیر حضوری بهره مند شوند. بدین ترتیب هیچ بیماری به دلیل کمبود وقت یا مشکلات مالی ویزیت بعد از عمل را از دست نمی دهد.

توجه توجه از زنگ زدن مداوم به تلفن های مطب و اشغال کردن  تلفن خودداری نمایید و طبق دستور العمل بالا پیش روید. تعداد افراد متقاضی ویزیت زیاد است و با تلفن های مکرر خود منجر به اشغال شدن تلفن می شوید.

خدمات ویزیت آنلاین و غیر حضوری فقط مخصوص مراجعین راه دور و شهرستان است.

دکتر زهرا سعادتی

درباره دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر با بیش از 23 سال سابقه جراحی و درمان بیماری های هموروئید (بواسیر)، کیست مویی (سینوس پیلونیدال)، شقاق (فیشر مقعد)، آبسه و انواع فیستول. فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران، ایشان دوره های لیزر را در کشورهای روسیه ، ترکیه و ایران گذرانده است.قابل ذکر است ایشان طی 10 سال گذشته هزاران جراحی موفق با لیزر را انجام داده اند و جز اولین پزشکان متخصص هستند که جراحی با لیزر را در ایران آغاز کردند. تلفن های وقت دهی 02122761600 و 02122766853

29 دیدگاه برای “ویزیت آنلاین بیماران راه دور

 1. Avatar ایکبازن گفت:

  سلام .کیست مویی راه درمان خانگی نداره.ممنون

 2. Avatar کاوه تکمه چی گفت:

  سلام. ابتدا باید از روش آنلاین برای بیمار راه دور بهتوت تبریک بگم. آیا بعد از عملا با لیزر، هنگام دستشویی رفتن و برخورد آب به مقعد وخروج مدفوع بیمار دچار درد و سوزش که بسیار درد شدید وغیر قابل تحمل است نمیشود و کلا هیچ عوارض بعد عمل ندارد. چون شنیدم کسانی که عمل کرده‌اند بعداً از درد شدید هنگام برخورد آب به محل جراحی دچار درد شدید بوده اند. و لطفا هزینه را بفرمایید. با تشکر

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام متعاقبا از قدردانی شما سپاسگزارم. قبل از اقدام به جراحی برای بیمار دارویی تجویز می شود که روده ها کاملا تخلیه شود و بعد از عمل نیز یک برنامه ی پیشنهاد رژیم غذایی به بیمار ارائه می شود. بنابراین بیمار تا دو روز نیازی به اجابت مزاج نخواهد داشت. اگر جراحی با لیزر انجام شده باشد بعد از دو روز اجابت مزاج دردناک نخواهد بود.زیرا لیزر به سرعت و همزمان با جراحی عروق و اعصاب بریده شده را ترمیم می کند و سرعت بهبودی بیمار بسیار سریع است. همچنین به دلیل کم تحرکی بیمار و مصرف برخی داروها این احتمال می رود که بیمار دچار یبوست شود بنابراین شربت ملین تجویز می شود که بعد از جراحی با لیزر مصرف شود. در برخی موارد مشاهده شده بیمار به دلیل یبوست بعد از جراحی و عدم تخلیه روده ها قبل از جراحی، در هنگام اجابت مزاج دچار خونریزی و درد شدید شده. به همین دلیل آماده سازی قبل از عمل و مراقبت بعد از عمل اهمیت ویژه ای دارد.
   در مورد هزینه جراحی با لیزر: بعد از ویزیت هزینه دقیق بر اساس درجه بیماری و نوع روش جراحی اعلام خواهد شد. هزینه جراحی ها با لیزر از یک میلیون تومان به بالا خواهد بود

 3. Avatar امیری گفت:

  سلام خسته نباشین. دکترلطف میکنی شمارتون روبدین که ازطریق واتساپ عکس محل روبراتون بفرستم.من ازشهرستان مزاحم میشم که هماهنگی های لازم بشه وقتی میام تهران دردسرنکشم. باتشکر

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا با مطب تماس بگیرید و بعد از هماهنگی های لازم می توانید شماره واتساپ را از منشی بگیرید. این سرویس دقیقا برای بیماران راه دور راه اندازی شده که اگر نیاز به لیزر یا جراحی داشته باشید در همان روز مراجعه هماهنگی ها از قبل انجام شده باشد و معطلی نداشته باشید

 4. Avatar علي گفت:

  سلام نزديك به دو ساله كيست مو دارم نميجونم كيست مو يا چيه ميخوام بدونم با ليزر ميشه جراحي كرد هزينش خيلي برام مهمه فروشندم بهم مرخصي چند روزه نميدن مجبورم هروز كار كنم لطفا راهنماييم كنيد با عكس ميشه تشخيص داد عكس بفرستم؟

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا با مطب تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت ویزیت آنلاین برای شما انجام شود.

 5. Avatar امیر گفت:

  با سلام
  بنده یه مدتی یبوست داشتم و باعرض معذرت، خشکی و کلفتی ودفوع داشتمو هنگام دفع فشار زیادی رو متحمل میشدم. والان هم بعضی وقتها، مخصوصا در خواب کنترل باد شکم رو ندارم و بی اختیار خارج میشود و در بسیاری موارد مانند مسافرت و یا میهمانی ها، برای بنده بسیار معظل شده. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا به یک متخصص جراحی و لیزر مراجعه کنید. رژیم غذایی هموروئید و شقاق را رعایت کنید و فعالیت فیزیکی کافی داشته باشید

 6. Avatar فرشید گفت:

  سلام خسته نباشید خانم دکتر فرشیدم از تبریز من بیش از 1سال هست این مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید به شماره پیام بدید

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام آقای فرشید لطفا با شماره تلفن 02122761600 تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ داده شود. ساعات پاسخگویی به تلفن از شنبه تا چهارشنبه بین ساعت 10 صبح الی 7 عصر می باشد. لطفا بدون هماهنگی به مطب مراجعه نکنید. این ساعات فقط مربوط به پاسخگویی تلفن می باشد و برنامه ویزیت و حضور دکتر سعادتی در مطب متفاوت می باشد

 7. Avatar بهار گفت:

  سلام خسته نباشید به طور معمول در ویزیت انلاین چه ازمایش هایی برای تشخیص نوشته میشود ؟

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بستگی به نوع بیماری و سابقه بیماری متفاوت است.

 8. Avatar زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر
  برادرم عمل جراحی سینوس پیلونیدال انجام داده امروز رفته پیش دکتر بهش گفتن که بخیه هات طی سه مرحله کشیده میشه منظورشون چی بوده؟

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام احتمالا تمام بخیه ها را در یک جلسه نمی کشند

 9. Avatar محمد گفت:

  سلام خانم دکتر. امروز که این کانال تون را پیدا کردم از این کار خداپسندانه تون خیلی خوشحال شدم. دست گل تون درد نکنه. راستش منم از شهرستان هستم. خواستم تقدیر و تشکری کرده باشم. جهت درد و مداوا با مطب تون تماس میگیرم.

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام از قدردانی شما سپاسگزارم. با آرزوی سلامتی

 10. Avatar فاطمه گفت:

  سلام
  من ده سال پیش لیزر هموروئید داشتم
  و یه بخش خیلی کوچک مانده بود .
  اما الان نزدیک به سه هفته هست هنگام دستشویی و اکثرا در مواقع مدفوع خونریزی خیلی شدید دارم اما نه سوزش دارد نه دردی.وباید حتما داخل برود تا قطع خونریزی شود .کم خونی مینور هم دارم و تو این سه هفته دست چپم تمام انگشتانم کاملا بی خون و سفید می شوند و خواب میرن .و احساس ضعف زیر شکم دارم .

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام هموروئید داخلی معمولا علامتی جز خونریزی و بیرون زدگی ندارد. زیرا در داخل مقعد پایانه های حسی درد کمتر وجود دارد شما دردی احساس نمی کنید. حتما به یک متخصص جراحی و لیزر با تجربه مراجعه کنید تا پاکه هموروئید باقی مانده را بردارند. به علاوه از ایشان بخواهید مکمل آهن نیز برای شما تجویز کنند. یکی از عوارض هموروئید داخی و خونریزی از مقعد بروز کم خونی است.

 11. Avatar لیلا گفت:

  با عرض سلام خدمت شما.من چون معلم هستم و امکان دریافت مرخصی ندارم میخواستم بدونم دوران نقاهت این عمل چه مدت هست؟

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام معلم عزیز شما هم خسته نباشید. اگر منظور شما درمان بیماری های هموروئید و شقاق و کیست مویی و غیره با لیزر است یک شب استراحت بعد از جراحی با لیزر توصیه می شود و بعد از آن می توانید که کارهای روزمره خود برسید. هرچند که آمادگی روحی و جسمی افراد تا حدی با یکدیگر متفاوت است اما نهایتا تا 3 روز بعد می توانید در کلاس حاضر شوید. برای اطلاعات دقیق تر بهتر است یک وقت معاینه بگیرید تا وضعیت شما کاملا بررسی شود.

 12. Avatar نيازي گفت:

  سلام وقتتون بخير
  من مشکل هموروييد دارم و استانبول هستم مي تونيد يه دكتر ايراني بهم معرفي كنيد يا شماره واتس آپ خودتون رو بهم بديد شرايطم خيلي بد هستش

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام متاسفانه پزشک جراحی که در ترکیه با لیزر جراحی کند چه ترک چه ایرانی نمی شناسم. شما می توانید با مطب تماس بگیرید و شماره تلفن واتساپ برای ویزیت آنلاین دریافت کنید.

   1. Avatar نيازي گفت:

    ممنونم ولي من با شماره هاي ايران نمي تونم تماس بگيرم

    1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

     لطفا روی اینستاگرام پیغام بدهید. آدرس اینستاگرام در انتهای صفحه آمده است. https://instagram.com/clinic_laser_2

 13. Avatar منیره گفت:

  سلام خانم دکتر چندوقتی است که بعدازاجابت مزاج خونریزی دارم یعنی زمان خشک کردن روی ستمال خون روشن زیاد که بند می آید قبلا هم این مشکل بودکه باخارش همراه بود که خوشبختانه این مشکل حل شده ، آیا مشکل خاصی است ممنون میشم که جواب دهید

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بله ممکن است به شقاق مبتلا شده باشید. اگر تهران نیستین و مراجعه به مطب براتون سخته میتونید با مطب تماس بگیرید ویزیت آنلاین و غیر حضوری هماهنگ کنید. بعد از ارسال عکس از ناحیه براتون داروی مناسب تجویز می شود.

 14. Avatar لیلا گفت:

  سلام خانم دکتر خسته نباشید من چند روزی هست که موقع اجابت مزاج مدفوع همراه با خونریزی و درد زیاد هستش یه قسمتی کوچکی از مقعد بیرون میزنه که به نظرم ورم کرده و سوزش داره باید چکار کنم رفتم دکتر فقط بهم ژل هموروئید داد ولی خوب نشدم

  1. دکتر زهرا سعادتی دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه بگیرید. در صورتی که مشکل شما با دارو حل نشده است می توان با لیزر درمان شما را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *